224-02-06

096-936-60-97

050-903-16-17    vk fb li ok ok

vlasnizemli@gmail.com

г.Запорожье, ул.Рекордная 16-а

X

Скидка 10%

Закажите наши услуги через сайт прямо сейчас и получите скидку!

тел. 096-936-60-97

тел. 050-903-16-17

E-mail: vlasnizemli@gmail.com

Коллектив "Власнi Землi" Поздравляет всех Женщин с прекрасным праздником 8 Марта!

Любимые наши и славные Хозяйки домов и сердец,

Прекрасные, добрые, главные, Природы и мира венец!

Пусть праздник ваш будет красивым,

А жизнь - веселей и щедрей,

Цветите всем близким на диво

От нежной заботы мужей!


С Праздником!!

С Новым 2018 Годом!

Коллектив "VLASNI ZEMLI" Поздравляет Всех с Наступающими праздниками! Желает Вам, чтобы каждый новый календарный день
был исписан только хорошими и добрыми делами, светлыми, солнечными, яркими и красочными событиями.


Пусть Новый год звездой счастливой,
Войдет в семейный ваш уют,
Со старым годом торопливо
Пускай невзгоды все уйдут!

Пусть каждый день теплом согреет,
И много счастья принесет,
И все сомнения развеет,
Пришедший в полночь Новый год! 

Желаем в этот Новый год
Всего вам наилучшего,
Пусть он укроет от невзгод,
Счастливым станет случаем!

И пусть исполнит он мечты,
Все ваши сокровенные,
Полны пусть будут красоты,
Мгновенья драгоценные!
Індія хоче вирішити проблеми з нерухомістю через блокчейн

Для цього країна залучила шведський стартап ChromaWay, який у себе на батьківщині допомагав з перекладом земельного кадастру на блокчейн. В Індії за підтримки стартапу також буде розгорнуто пілотний проект. 
Так країна хоче боротися з шахрайством в сфері нерухомості.Шахрайство з нерухомістю в Індії має величезні масштаби. Для багатьох це спосіб заробляти величезні гроші. Наприклад, найпопулярнішим способом незаконних інвестицій і відмивання грошей є придбання нерухомості під чужими або під вигаданими іменами. 

Щорічно держава втрачає через це мільйони доларів. Часто сумлінні громадяни потрапляють в ситуацію, коли куплена квартира або земля вже належить кільком різним власникам. Все ускладнюється корупцією. Щоб якось поліпшити ситуацію, уряд запланував перевести реєстр нерухомості на блокчейн.На їхню думку, це забезпечить прозорість, непідробленість і захистить сферу реєстрації нерухомості від корупції.
Для допомоги в реалізації проекту керівництво Індії привернуло шведський блокчейн-стартап ChromaWay. 

Компанія придбала популярність після допомоги Шведської кадастрової палаті в перекладі на блокчейн записів про реєстрацію прав на нерухомість. У Швеції ситуація з корупцією не така плачевна, як в Індії, але там блокчейн повинен був спростити бюрократичні процедури, прискоривши весь процес купівлі-продажу нерухомості. За останніми даними, повний перехід шведського кадастру на блокчейн відбудеться в 2019 році. За прогнозами, це заощадить шведським платникам податків більше € 100 млн в рік.
«Блокчейн може змінити все в нерухомості»

Тепер вже точно не вистачить пальців рук, щоб перерахувати галузі, які обіцяє змінити блокчейн. Але є декілька, в які технологія привнесе найбільші зміни. Venture Beat пише, що блокчейн зможе зробити все взаємодії з нерухомістю простіше і ефективніше.

Один з плюсів технології - довіра, яку вона може забезпечити між учасниками угоди. Через це її впровадження активно прогнозується в областях, де відбувається купівля і продаж чого завгодно. При покупці нерухомості доводиться мати справу з великими сумами грошей, тому цінність довіри між учасниками угоди зростає. Але до сих пір всі існуючі механізми не виключають фальсифікацій на тому чи іншому етапі.
Блокчейн ж зробить угоди з нерухомістю прозорими. Той, хто платить, отримає гарантію переходу права, а продавець - отримання грошей. Це стане можливо завдяки тому, що реєстр прав на нерухомість, механізми оплати і передачі грошей стануть базуватися на єдиній блокчейн-системі. При переході грошей, права в цій системі будуть автоматично передавати іншому учаснику угоди. Людський фактор стане мінімальним.
Є думка, що ринок нерухомості почне міняти свій вигляд з приходом технології. За аналогією з біткоіни можна буде продавати тисячну частину від свого майна - отримувати за нього гроші, коли це необхідно. Чи не обговорюються плюси і мінуси такого підходу, але перші компанії, які запланували це реалізувати, вже з'явилися в Великобританії - Brickvest і Property. Компанії хочуть зробити своєрідну біржу, на якій можна торгувати частинами квартир. Там же система визначатиме і фіксувати їх вартість.