224-02-06

096-936-60-97

050-903-16-17    vk fb li ok ok

vlasnizemli@gmail.com

г.Запорожье, ул.Рекордная 16-а

X

Скидка 10%

Закажите наши услуги через сайт прямо сейчас и получите скидку!

тел. 096-936-60-97

тел. 050-903-16-17

E-mail: vlasnizemli@gmail.com

Індія хоче вирішити проблеми з нерухомістю через блокчейн

Для цього країна залучила шведський стартап ChromaWay, який у себе на батьківщині допомагав з перекладом земельного кадастру на блокчейн. В Індії за підтримки стартапу також буде розгорнуто пілотний проект. 
Так країна хоче боротися з шахрайством в сфері нерухомості.Шахрайство з нерухомістю в Індії має величезні масштаби. Для багатьох це спосіб заробляти величезні гроші. Наприклад, найпопулярнішим способом незаконних інвестицій і відмивання грошей є придбання нерухомості під чужими або під вигаданими іменами. 

Щорічно держава втрачає через це мільйони доларів. Часто сумлінні громадяни потрапляють в ситуацію, коли куплена квартира або земля вже належить кільком різним власникам. Все ускладнюється корупцією. Щоб якось поліпшити ситуацію, уряд запланував перевести реєстр нерухомості на блокчейн.На їхню думку, це забезпечить прозорість, непідробленість і захистить сферу реєстрації нерухомості від корупції.
Для допомоги в реалізації проекту керівництво Індії привернуло шведський блокчейн-стартап ChromaWay. 

Компанія придбала популярність після допомоги Шведської кадастрової палаті в перекладі на блокчейн записів про реєстрацію прав на нерухомість. У Швеції ситуація з корупцією не така плачевна, як в Індії, але там блокчейн повинен був спростити бюрократичні процедури, прискоривши весь процес купівлі-продажу нерухомості. За останніми даними, повний перехід шведського кадастру на блокчейн відбудеться в 2019 році. За прогнозами, це заощадить шведським платникам податків більше € 100 млн в рік.